Розклад уроків для групи 11 з 15.01.2024 по 22.03.2024

    • День

    • Предмет

    • Аудиторія

    • Викладач

    • День

    • День

    • Предмет

    • Предмет

    • Аудиторія

    • Аудиторія

    • Викладач

    • Викладач

    • Понеділок

    • 1. Історія України2. Обробка деревини електричним і пневм. інстр.3. Обробка деревини електричним і пневм. інстр.4. ФІзична культура5. Фізика і астрономія6. Хімія7. Математика

    • 224
      213
      213с/з310310302

    • Ігнацевич К.М
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.Костюк О.Д.Савков М.В.Шафір О.М.Захарчук А.К

    • День

    • Понеділок

    • Предмет

    • 1. Історія України2. Обробка деревини електричним і пневм. інстр.3. Обробка деревини електричним і пневм. інстр.4. ФІзична культура5. Фізика і астрономія6. Хімія7. Математика

    • Аудиторія

    • 224
      213
      213с/з310310302

    • Викладач

    • Ігнацевич К.М
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.Костюк О.Д.Савков М.В.Шафір О.М.Захарчук А.К

    • Вівторок

    • 1. Зарубіжна література2. Українська література3. Географія4. Українська мова5. 11/Англійська мова     11а/ Інформатика6. Математика7. Охорона праці8. Фізична культура

    • 223220308220, 223306216302213с/з

    • Надточій Л.В.Солонська О. П.Шафір О.М.Солонська О.П., Надточій Л.В.Маліцька Н.М.Білоцька Л.О.Захарчук А.К.Білоцька Л.О.Костюк О. Д.

    • День

    • Вівторок

    • Предмет

    • 1. Зарубіжна література2. Українська література3. Географія4. Українська мова5. 11/Англійська мова     11а/ Інформатика6. Математика7. Охорона праці8. Фізична культура

    • Аудиторія

    • 223220308220, 223306216302213с/з

    • Викладач

    • Надточій Л.В.Солонська О. П.Шафір О.М.Солонська О.П., Надточій Л.В.Маліцька Н.М.Білоцька Л.О.Захарчук А.К.Білоцька Л.О.Костюк О. Д.

    • Середа

    • 1. Всесвітня історія2. Виробниче навчання3. 4. 5.6. 7. 

    • 224майстерня № 4майстерня № 3

    • Ігнацевич К.МСтоцький А.В.Бондаренко А.В.

    • День

    • Середа

    • Предмет

    • 1. Всесвітня історія2. Виробниче навчання3. 4. 5.6. 7. 

    • Аудиторія

    • 224майстерня № 4майстерня № 3

    • Викладач

    • Ігнацевич К.МСтоцький А.В.Бондаренко А.В.

    • Четвер

    • 1. Технологія2. 11/Англійська мова     11а/ Інформатика3. Фізика і астрономія4. Математика5. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.6. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.7. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.

    • 309306216310302
      213
      213
      213

    • Абрютіна О.П.Маліцька Н.М.Білоцька Л.ОСавков М.В.Захарчук А.К.
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.

    • День

    • Четвер

    • Предмет

    • 1. Технологія2. 11/Англійська мова     11а/ Інформатика3. Фізика і астрономія4. Математика5. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.6. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.7. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.

    • Аудиторія

    • 309306216310302
      213
      213
      213

    • Викладач

    • Абрютіна О.П.Маліцька Н.М.Білоцька Л.ОСавков М.В.Захарчук А.К.
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.

    • П'ятниця

    • 1. Фізична культура2. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.3. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.4. Громадянська освіта5. Захист України6. Фізика і астрономія7. Біологія і екологія

    • с/з
      213
      213223307310308

    • Костюк О.Д.
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.Надточій Л.В.Коломієць Ю.П.Савков М.В.Шафір О.М.

    • День

    • П'ятниця

    • Предмет

    • 1. Фізична культура2. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.3. Обробка дер. електр. і пневматичн. інстр.4. Громадянська освіта5. Захист України6. Фізика і астрономія7. Біологія і екологія

    • Аудиторія

    • с/з
      213
      213223307310308

    • Викладач

    • Костюк О.Д.
      Стоцький А.В.
      Стоцький А.В.Надточій Л.В.Коломієць Ю.П.Савков М.В.Шафір О.М.