НовиниМи не стоїмо на місці!

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2024 року|Майдан Незалежності, вул.Інститутська

 У нашому коледжі до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися тематичні виховні години, тематичні уроки, бібліотечна виставка, перегляд документальних фільмів про події Революції Гідності. Окрім того, активісти учнівського самоврядування, майбутні фахові молодші бакалаври, разом з викладачем історії Катериною ІГНАЦЕВИЧ відвідали музей Революції Гідності, пам’ятні місця подій 20-річної давності на Майдані Незалежності та вулиці Інститутській, поклали квіти до пам’ятних монументів та долучилися до щорічної акції «Ангели пам’яті»Наша молодь чітко розуміє, що сьогоднішня війна з Росією – це продовження боротьби за гідність, за право бути українцями на своїй землі, за наше національне і державне майбутнє. Ця війна завершиться українською Перемогою в пам’ять про кожного героя всіх наших Небесних Сотень!

День єднання

16 лютого 2024 року|КПТК

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.У нашому коледжі у цей день здобувачі освіти разом з викладачами та майстрами виробничого навчання виконували гімн єдності, створювали ланцюг та коло єднання, робили долоньки єднання. А головне, цими діями вони демонстрували духовну єдність з нашими захисниками, які боронять Україну.Історичні випробування, які постали перед Україною й українцями, вимагають від нас монолітної єдності та рішучих дій. Разом ми непереможні! Переможемо разом!

Акція "Подаруй валентинку"

14 лютого 2024 року|КПТК

Попри всі складнощі сьогоднішнього життя любов - це найсильніше почуття, яке робить неймовірні чудеса та окрилює людину, піднімаючи її жо найвищих висот!Наша традиційна акція "Подаруй валентинку" - чудова нагода висловити свої почуття і сказати найкращі слова обраній людині через символічну валентинку! Кохайте і будьте коханими, любіть щиро і висловлюйте свої почуття красиво!

Благодійна акція "Валентинка вдячності герою"

05.-14.02.2024|КПТК-передова

До Дня усіх закоханих учнівським самоврядуванням коледжу було зініційовано благодійну акцію «Валентинка вдячності герою». Здобувачі освіти підготували символічні валентинки вдячності з побажаннями воїнам та листівки вдячності захисникам. Учасники освітнього процесу (здобувачі освіти, педагоги, батьки) принесли смаколики та корисні для захисників речі, з яких були сформовані посилки та надіслані на передову батькам, рідним та друзям здобувачів освіти.Спільна біда згуртувала українців, і молоді люди, наші здобувачі освіти, прагнуть через благодійні справи подарувати нашим воїнам частинку світла і подякувати їм за мужність, героїзм та самопожертву задля незалежності України! Разом до перемоги!

День відкритих дверей

02 лютого 2024 року|КПТК

02 лютого 2024 року в приміщенні нашого коледжу відбувся День відкритих дверей у форматі офлайн. Ми завжди готові до зустрічі з абітурієнтами! Приходьте до нашого коледжу, знайомтеся з професіями, матеріальною базою закладу, відвідайте майстер-класи, поспілкуйтеся з педагогами і здобувачами освіти!Вступайте до нас здобувати актуальні та високооплачувані професії та рекомендуйте наш заклад освіти друзям,знайомим і родичам!

Участь у змаганнях з вогневої підготовки

30 січня 2024 року|Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

30 січня 2024 року команда юнаків нашого коледжу взяла участь у змаганнях з вогневої підготовки до Дня пам'яті Героїв Крут серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти.Юнаки показали на змаганнях гідні результати, отримали позитивні емоції та зарядилися бадьорим бойовим духом.Сьогодні, як і 106 років тому, Україна веде боротьбу за свободу і незалежність і вшановує жертву, принесену українськими захисниками в бою під Крутами. Сьогоднішня молодь, як і захисники Крут, сповнена рішучості і готовності до захисту українських кордонів та української незалежності! 

З Днем Соборності України!

22 січня 2024 року| КПТК

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.У нашому коледжі до цієї дати відбулися такі заходи: участь в онлайн-зустрічі «Презентація книжково-журнальної виставки до Дня Соборності України з фонду НІБ»; тематичні години в навчальних групах; бібліотечна інформаційна зона «Єдність дарує непереможність»; історичний експрес-екскурс «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення», інтелектуальна гра-вікторина «Я люблю Україну!»; флешмоб «Єдина, соборна, вільна Україна – моя Батьківщина!»День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

З Новим 2024 роком!

22 грудня 2023 року|КПТК

Вітаємо працівників та учнів коледжу з прийдешнім Новим роком! Нехай 2024 рік принесе настання перемоги, повернення всіх українських воїнів до своїх родин та повернення спокійних часів. Нехай рік, що минає, забере з собою всі проблеми, тривоги і страхи, а принесе нам стійкість, віру в перемогу, згуртованість і міцне здоров'я! Нехай Новий рік буде насичений приємними подіями та емоціями, а близькі та рідні будуть поруч!

Відкритий урок виробничого навчання

13 грудня 2023 року|КПТК, майстерня-лабораторія № 2

13 грудня 2023 року в навчальній групі К11 за професією "Кухар; кондитер" було проведено майстром виробничого навчання Вікторією КОВТУНЕНКО урок виробничого навчання на тему: "Приготування страв із запечених, тушкованих та фаршированих овочів і грибів". На уроці здобувачі освіти закріпили теоретичні знання з технології приготування страв із запечених, тушкованих та фаршированих овочів і грибів, удосконалили вміння з первинної обробки овочів, сформували практичні навички з приготування, порціонування та відпуску страв тощо. А ще такі уроки покликані прищеплювати любов до обраної професії.

Лекція ювенальної превенції 

11 грудня 2023 року|КПТК, бібліотека

11 грудня в навчальних групах К11 та К12 відбулася лекція працівників сектора ювенальної превенції Голосіївського РУ ГУ Національної поліції України в місті Києві в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля". На лекції були розкриті актуальні питання щодо протидії домашньому насильству та булінгу. Здобувачі освіти після отримання лекційної інформації почули відповіді на свої запитання, адже підняті теми досить чутливі для молоді у такі складні для нашої країни часи, Девізом нашого закладу має бути вислів: "Ми проти насилля"!

Участь у волейбольній лізі

07 грудня 2023 року|Коледж регіонального будівництва

Проведені останні ігри в своїй підгрупі в рамках участі у волейбольній лізі. Волейбольні команди юнаків та дівчат нашого закладу освіти гідно пройшли всі етапи відбіркового турніру. У своїй підгрупі ми посіли треті місця. Бачимо, що потенціал у наших гравців високий, особливо у команді дівчилкамимопт. Отож, робимо роботу над помилками, тренуємося, працюємо до сьомого поту, і перемога не забариться! Успіхів вам. дорогі здобувачі освіти!

Відкрита виховна година "Таємничі Видубичі"

07 грудня 2023 року|КПТК, кабінет 224

07 грудня у навчальних групах 31 та 32 була проведена відкрита виховна година на тему "Таємничі Видубичі". Здобувачі освіти під керівництвом класних керівників Катерини ІГНАЦЕВИЧ та Ольги АБРЮТІНОЇ провели цікаву пошукову роботу про місцевість, на якій розташований наш заклад освіти. На виховній годині здобувачі освіти розповіли про загадки та легенди, пов'язані з назвою "Видубичі", Видубицьким монастирем, місцевістю "Звіринець", Ботанічним садом, Лисою горою. І, звичайно, не оминули увагою історію створення та розвитку нашого коледжу, якому в цьому році виповнилось 93 роки. Такий захід сприяє збагаченню знань здобувачів освіти, підвищенню їхньої культури, спонукає до новою пошукової роботи, збагачує духовно. 

Відкритий урок з англійської мови

07 грудня 2023 року|КПТК, кабінет 306

Відкритий урок з англійської мови в навчальній групі 11 провела викладачка англійської мови Наталія МАЛІЦЬКА. Тема уроку: "Sports in People's Lives (Спорт в житті людей). На уроці були проведені фонетична розминка, бесіда про довготермінове дослідження ВОЗ щодо тривалості життя людини, спортивна вікторина, аудіювання. Здобувачі освіти дізналися багато цікавої інформації про українського футболіста Олександра Зінченка, земляка та сусіда Наталії МАЛІЦЬКОЇ. Оцінювання роботи здобувачів освіти на уроці здійснювалося на аркуші самоконтролю. Робота здобувачів освіти на уроці буларезультативною, мета уроку досягнута.

День української хустки

07 грудня 2023 року|КПТК

Здавна в українських родинах оберегом, символом любові та злагоди слугувала саме хустка.  Жінки-педагоги нагадали про цю традицію, одягнувши українські хустки та сказавши теплі слова про один із найдавніших українських оберегів.Не забуваймо нашу культуру, об'єднуймося навколо прекрасних українських традицій!

Благодійна акція "Миколайчик для ЗСУ"

01.12.2023-05.12.2023|КПТК

Оскільки 6-го грудня, окрім Дня Збройних Сил України, ми відзначаємо День Святого Миколая, учнівське самоврядування коледжу зініціювало благодійну акцію «Миколайчик для ЗСУ». Учасниками освітнього процесу були зібрані символічні «миколайчики», виготовлені обереги, підготовлені листівки для наших захисників. Посилки з «миколайчиками» були відправлені для працівників коледжу та батьків здобувачів освіти, які стоять на захисті нашої держави.Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю від російських окупантів та будувати світле майбутнє.Надію українців неможливо здолати, тому що вони вірять у Збройні сили України!

Естафета вдячності "Дякуємо ЗСУ за..."

06 грудня 2023 року|КПТК

У рамках заходів до Дня Збройних Сил України була проведена естафета вдячності "Дякуємо ЗСУ за..." Здобувачі освіти вдячні нашим захисникам за мужність, відвагу, самопожертву та захист наших кордонів від агресора. Ми віримо у Збройні Сили УКраїни і в нашу Перемогу!

Міська методична секція

28 листопада 2023 року|КПТК

На базі нашого коледжу була проведена міська методична секція викладачів креслення, інженерної графіки та малювання професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.Тема: "Професійне спрямування на уроках професійно-теоретичної підготовки - складова розвитку предмеетних компетентностей здобувачів освіти".Було презентовано досвід нашого закладу освіти щодо організації та забезпечення графічної підготовки здобувачів освіти та заслухано та обговорено виступи викладачів креслення закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

Чергова гра з волейболу серед юнаків у рамках проведення волейбольної ліги

28 листопада 2023 року|КПТК, спортивна зала

Відбулася гра-відповідь нашої волейбольної комади юнаків з командою-суперником в рамках проведення волейбольної ліги.Чергова гра із сильним суперником вкотре показала, що аби досягати перемог, потрібно чимало часу та сил віддавати серйозним тренуванням.Отже, набравшись тепіння, працюємо і перемагаємо! А весь заклад освіти вболіває за своїх чемпіонів!

Зустріч з працівником Прикордонної служби України

24 листопада 2023 року|КПТК

Відбулася зустріч працівника Прикордонної Служби України з метою профорієнтації серед здобувачів випускних груп нашого коледжу. Випускники груп 31, 32, К31, ТВ дізналися інформацію щодо вступу до вишу Прикордонної Служби України, умови навчання та перебування там у період навчання, особливості служби у прикордонних військах тощо. 

День відкритих дверей

23 листопада 2023 року | Приміщення КПТК

                   Ось ми вчергове провели День відкритих дверей, на який запросили заклади загальної середньої освіти, які розташовані неподалік від нашого коледжу.       Запрошені взяли участь у цікавих майстер-класах, презентаціях професій, а також познайомилися з матеріальною базою закладу освіти.    Раді бачити наших гостей у приймальній комісії, а надалі нашими здобувачами освіти і, зрештою, висококваліфікованими робітниками, які будуть розбудовувати нашу незалежну, квітучу, мирну Україну!

Участь у міському літературному вечорі "Шляхами класики"

22 листопада 2023 року|Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу

22 листопада 2023 року Київським державним будинком художньої та технічної творчості у співпраці з Київським професійним коледжем мистецтва та технологій сервісу та за підтримки Департаменту освіти і науки Києва був проведений літературний вечір для здобувачів/здобувачок професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва “Шляхами класики”.Здобувачі освіти нашого коледжу взяли участь у заході, розігравши театралізовану мініатюру за повістю І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я" та прочитавши поезію Олександра Олеся.Під час заходу учасники мали змогу познайомитись із письменником, літературознавцем, перекладачем Ростиславом Семківим.

Друга гра команди дівчат у волейбольній лізі

21 листопада 2023 року|КПТК, спортивна зала

21.11.2023 відбулася друга гра волейбольної команди нашого коледжу у волейбольній лізі. Дівчата старалися, боролися за перемогу, але трохи не вистачило впевненості і напору.Вболіваємо за наших спортсменок і бажаємо їм подальших виграшів та впевненої перемоги!

Проведення заходів до Дня гідності та свободи

21 листопада 2023 року|КПТК

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи.Цього дня, 21 листопада 2013 року, українці, обгорнуті у прапори України та Європейського Союзу, показали, що здатні захищати шлях до ЄС, показали прагнення жити у країні, де панує закон, а не свавілля, а також показали, що таке справжня воля, воля демократичного вибору.У нашому коледжі до цієї дати були підготовлені та проведені бібліотечна виставка «Україна гідна свободи», виховні години «Україна – країна нескорених», уроки мужності «Україна вільна, демократична держава», віртуальна екскурсія місцями Революції гідності «Вільні творять майбутнє», флешмоб «Я – українець, я – європеєць!».Хоч і минуло 10 років, але прагнення українців повернутися до європейської родини лише зміцнилось, і українська держава впевнено рухається до повноправного членства в ЄС. За вільне майбутнє вільної країни сьогодні борються наші захисники й захисниці.А наша здобувачі освіти є гідними нащадками борців за свободу України!

Екскурсія до Національного університету біоресурсів і природокористування України