Столяр

Хочеш працювати з деревом, навчитися виготовляти вікна, двері, інші столярні вироби? Тоді тобі до нас!

Illustration
Illustration
  • Столяр – це фахівець, який виготовляє різноманітні вироби з дерева. Загалом обробка деревини – одне з найдавніших ремесел, яке опанувала людина. Завдяки своїм чудовим властивостям дерево і зараз залишається досить цінним та широко вживаним матеріалом для виготовлення віконних рам, сходових огороджень, меблів, дверей, корпусів легких суден, музичних інструментів та предметів домашнього вжитку.

  • Сучасний столяр є однією з актуальних та перспективних робітничих професій. Про це свідчить постійна потреба у столярах на ринку праці. Фахівці столярної справи можуть працювати як на будівництві, так і на сучасних державних та приватних деревообробних підприємствах, а також відкрити свій власний столярний бізнес. Столяр – одна з небагатьох професій, яка не тільки не втратила своєї актуальності в сучасному високотехнологічному світі, а й розширила свій потенціал завдяки впровадженню в столярну справу новітніх засобів виробництва із використанням інформаційних технологій.

  • Випускнику закладу професійної освіти з отриманим дипломом столяра відкриваються великі перспективи та можливості творчої та кар’єрної самореалізації. А ще, що не менш актуально для молодої людини, ця професія дозволяє міцно стояти на ногах в матеріальному плані за рахунок високої оплати праці в даній галузі.

Виробник художніх виробів з дерева

Ти бажаєш працювати з деревом, володієш художніми здібностями та маєш гарну творчу уяву? Тоді тобі варто спробувати опанувати азами професії виробника художніх виробів з дерева.

Illustration
Illustration
  • Виробник художніх виробів з дерева - це професія творчого характеру. Основними завданнями виробника художніх виробів з дерева є виготовлення виробів з дерева, в яких гармонійно поєднуються використання ріноманітних технік різьблення з утилітарними функціями виробу, оздоблення інтер'єрів та екстер'єрів будинків, створення естетичного функціонального середовища за рахунок використання національних традицій і сучасних тенденцій декоративного та ужиткового мистецтва.

  • Для оволодіння професією досить мати природні здібності, навики у малюванні та кресленні, розвинутий естетичний смак та нестандартне мислення. Щоб стати гарним майстром художніх виробів з дерева, потрібно мати багату уяву, високу чутливість та координацію рухів рук, нахили до ручної праці. Соціально-економічне значення професії важко переоцінити.

  • Виробник художніх виробів з дерева може працювати на деревообробних та меблевих підприємствах, приватних столярних та дизайнерських майстернях, інтер'єрних студіях, художніх реставраційних майстернях. Оплата праці висококваліфікованого спеціаліста з художньої обробки деревини є високою.

Верстатник деревообробних верстатів

Хочеш працювати на сучасних деревообробних верстатах з числовим програмним керуванням та модерних автоматизованих лініях? Тоді запрошуємо до нас на навчання!

Illustration
  • Верстатник деревооброб-них верстатів у деревообробних цехах підприємств виконує роботи щодо виготовлення столярних деталей, вузлів, виробів, меблів різної складності відповідно до креслень та ескізів. Верстатник обробляє деревину і виготовляє деталі і заготовки з дерева різноманітного призначення на різних верстатах (пильних, стругальних, фрезерних, шипорізальних, довбальних, стружкових, свердлильних, токарних), налагоджує і переналагоджує їх для вико-нання необхідної операції.

  • Робітник даної професії повинен мати хорошу координацію рухів, бути спокійним, зваженим, фізично витривалим, не мати алергії на пил та інші хімічні засоби, які використовуються в деревообробці. Верстатник повинен добре знати верстати, на яких працює, так як найбільш високий ризик полягає в неправильному використанні та недотриманні правил охорони праці при роботі на них.

  • Верстатники працюють у сфері виробництва, будівництва, обслуговування, комунальному та сільському господарстві, приватному секторі. Представники даної професії затребувані при комплексній механізації і автоматизації технологічного процесу деревообробного виробництва, а також при впровадженні обладнання з програмним керуванням.

Кухар

Ти людина творча та любиш частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки? Тоді тобі до нас, ми навчимо тебе робити це досконало!

Illustration
  • miscellaneous 61 final

    Кухар - це людина, яка займається приготуванням їжі професійно. Кухар, насамперед, виконує такі операції: прийом сировини, її переробка, зберігання продуктів; приготування холодних закусок, гарячих страв та напоїв, борошняних виробів; оформлення страв та їх роздача. Основні операції кухар виконує вручну. Але сьогодні вже більшість трудомістких операцій здійснюють машини, механізми та автомати.

  • miscellaneous 175_expandline

    Кухар повинен мати хороший загальний інтелект, добре розвинені дотик та нюх; координацію рухів рук; високі показники концентрації, переключення, стійкості та об'єму уваги; добре розвинену довготривалу, мовно-логічну, зорову, образну, оперативну пам'ять. В кухарській справі головне - талант, почуття смаку, фантазія. Професія вимагає скрупульозної точності, наявності творчої жилки, щоб придумати оригінальний рецепт або вишукано прикрасити страву. Хороший кухар повинен бути уважним, акуратним, організованим, мати хорошу пам'ять.

  • Професія кухаря - одна з небагатьох, які будуть затребувані завжди, за будь-яких обставин, незважаючи на кризи та інші негаразди. Кухарі потрібні практично скрізь: від закладів громадського харчування (їдальні, кафе, ресторани, готелі) до інших громадських закладів (заклади освіти та інші).Рівень зарплати кухарів залежить від місця роботи. Для гарної кар'єри в даному виді діяльності важливі амбіційність, високий рівень підготовки, наявність творчої жилки, вміння організувати роботу команди, лідерські якості та, безумовно, любов до своєї роботи.

Кондитер

Бажаєте навчитися "солодкої" професії? Тоді вступайте на навчання за професією "Кондитер" саме до нашого закладу професійної освіти!

Illustration
Illustration
  • Кондитер — це фахівець з приготування кондитерських виробів, кремів, начинок, помадок, цукерок, рулетів, печива вищого ґатунку роздрібного асортименту, тортів і тістечок з різноманітної сировини (борошняного тіста, сирної маси, морозива). Професія кондитера складна і потребує не лиш.е естетичного смаку та художніх здібностей від працівника, але багатьох знань та вмінь. Праця кондитера кропітка і важка, вимагає багато зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку.

  • Кондитер повинен мати тонкі відчуття смаку і запаху, вміло поєднувати смакові речовини у різних пропорціях для забезпечення приємного смаку і аромату готових виробів, підбирати кольори кремів природних тонів, творчо мислити. Хороший кондитер - хороший аналітик. Створюючи нові десерти, він повинен розуміти й те, наскільки успішними вони виявляться серед споживачів, і те, наскільки високою або низькою буде їхня собівартість або вигода від продажу, і те, які поєднання інгредієнтів буде виграшною.

  • Професія кондитера дуже затребувана, тож без роботи ви навряд чи залишитеся, якщо будете виконувати її професійно та якісно. По-перше, з недавнього часу увійшли в моду всілякі кав'ярні та кондитерські, по-друге, зростає і масове виробництво солодощів. А ще професійний кондитер завжди може успішно займатися виробництвом власної випічки та десертів на фрілансі. Кондитер постійно чогось навчається, освоює нові методики і рецептуру, а значить, нудьгувати не доведеться. Зарплата кондитера залежить від досвіду фахівця, його навичок, місця роботи.